Forsiden > Kontakt

Kontakt

Undervisning / workshops / supervision

Indehaver
Anne Saxtorph
anne@narrativeperspektiver.dk
tlf 2216 0065

Samtale terapi med eller uden sygesikringsordning

Anne Saxtorph

anne@narrativeperspektiver.dk /
Send mail, hvis du ønsker samtaler. Eller ønsker om ændringer af eksisterende tider senest 24 timer før.
Sms ved akut afbud/sygdom: Tlf. 2216 006

Henning Damkjær

henning@narrativeperspektiver.dk / bedst at sende en mail
tlf 28550552

UDEN SYGESIKRING:

Celina Guillits:

Celina@narrativeperspektiver.dk/bedst med mail

STELLA ROBERTS

Stella@narrativeperspektiver.dk/tlf: 31377715

Nini Flyvholm

Nini@narrativeperspektiver.dk / bedst med mail

Louise Østergaard:

Louise@narrativeperspektiver.dk / bedst med mail

Thea Balling

Thea@narrativeperspektiver.dk /bedst med mail

AFTENRÅDGIVNINGEN’S samtale terapi:

Gratis samtaler – med administrationsgebyr på ialt 1000 kr
Kun torsdage aften kl. 18.00-20.30

I alt 6 rådgivere er tilknyttet.

Kontakt:

raadgivning@narrativeperspektiver.dk

Venteliste max. 3 måneder (se også under TERAPI – aftenrådgivningen)